Masz skończone 24 lata? Pracujesz? Masz żonę, męża, dzieci? A może jesteś nowoczesnym „singlem”? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i – mimo dorosłych obowiązków oraz tzw. braku czasu – zawalczyć o swój rozwój duchowy? Te spotkania są dla Ciebie! Weekendowe Zjazdy Dorosłej NINIWY to przedłużenie młodzieżowej tradycji na gruncie nowych wyzwań i problemów życiowych.

Spotykamy się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde spotkanie ma temat przewodni. Najintensywniejsza programowo jest sobota. Jeśli nie możesz przyjechać na cały weekend, wpadnij chociaż wtedy! Dbamy też o to, by w programie znalazło się sporo czasu na luźne pobycie ze sobą, rozmowy i nadrobienie przyjacielskich zaległości.

Termin I: 19–21.06, zapisy do poniedziałku 15.06 (mailowo na adres info@niniwa.org)

Zjazd prowadzi: o. Dominik Ochlak

Termin II: 18–20.09, zapisy do poniedziałku 14.09 (mailowo na adres info@niniwa.org)

Zjazd prowadzi: o. Tomasz Maniura

Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30. Możliwy przyjazd tylko na część zjazdu, np. wyłącznie na sobotę, która jest najbogatsza programowo.

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 100 zł/os. (dzieci do 3. roku życia za darmo)

ZAPISZ SIĘ
NA WYDARZENIE
JUŻ DZIŚ

    Chcę zapisać się na wydarzenie, a co za tym idzie wyrażam zgodę na...Czytaj więcej >> otrzymanie na mój adres e-mail informacji o tym wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na stosowaną tu politykę prywatności.Twoje dane będą przechowywane przez okres 10 lat. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę, pisząc na adres info@niniwa.org, co poskutkuje trwałym usunięciem Cię z listy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Oblackie Centrum Młodzieży, ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.><< Czytaj mniej

    𐠮 Zgoda rodziców do pobrania.