Dokładnie za dwa miesiące dobędzie się festiwalowa zabawa sylwestrowa w Kokotku! Chcesz poczuć klimat Festiwalu Życia w grudniu? Przyjedź na SYLWESTRA JAK OGIEŃ!

Kontynuując rozpoczętą w zeszłym roku tradycję ogłaszamy tegoroczną zabawę sylwestrową w Kokotku. Jeżeli byliście na Festiwalu Życia w tym lub w zeszłym roku, to ucieszy Was fakt, że zabawę poprowadzi dla nas DJ Tomek Cichy, który prowadzi imprezy integracyjne na rozpoczęcie festiwalu. Zaczynamy 31 grudnia o godzinie 19.00. O północy życzenia i Msza święta noworoczna. Potem zabawa do białego rana. Ubiór oczywiście galowy.

Przed sylwestrem, od 28.12 do 31.12 będą odbywały się rekolekcje na koniec roku, w tematyce tegorocznego festiwalu. Więcej informacji już wkrótce.

Cena: 100 zł

Miejsce: OCM Kokotek

Zapisy mailowo na adres info@festiwalzycia.pl, lub przez poniższy formularz

Zabawa bezalkoholowa, tylko dla osób pełnoletnich.

ZAPISZ SIĘ
NA WYDARZENIE
JUŻ DZIŚ

    Chcę zapisać się na wydarzenie, a co za tym idzie wyrażam zgodę na...Czytaj więcej >> otrzymanie na mój adres e-mail informacji o tym wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na stosowaną tu politykę prywatności.Twoje dane będą przechowywane przez okres 10 lat. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę, pisząc na adres info@niniwa.org, co poskutkuje trwałym usunięciem Cię z listy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Oblackie Centrum Młodzieży, ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.><< Czytaj mniej

    𐠮 Zgoda rodziców do pobrania.