Oto nasza nowa propozycja na zimowe rekolekcje połączone z kursem narciarstwa biegowego pod okiem profesjonalnego instruktora – p. Sylwii Jaśkowiec, wielokrotnie utytułowanej polskiej biegaczki narciarskiej.

Bądź na bieżąco! Dołącz do wydarzenia na facebooku.

NINIWA Ski to sportowa, zimowa propozycja podobna do Kuźni Charakteru. Proponujemy wyjazdowy turnus pod okiem o. Tomka Maniury OMI i p. Sylwii. Duchowość i sportowa wola walki. Modlitwa i technika. Podejmij wyzwanie NINIWA Ski.

Wydarzenie dla osób od 16 roku życia*

*Uczestnicy wydarzeń, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.org/zgoda-opiekunow/.

Kiedy? 17–22.02

Zapisy: do poniedziałku 10.02 (mailowo na adres info@niniwa.org, lub przez poniższy formularz)

Odpowiedzialny: o. Tomasz Maniura i Sylwia Jaśkowiec

Gdzie? Zakopane

Koszt: ok. 550 zł (w cenie nocleg, śniadania i kolacje oraz wypożyczenie sprzętu). Dojazd we własnym zakresie.

ZAPISZ SIĘ
NA WYDARZENIE
JUŻ DZIŚ

    Chcę zapisać się na wydarzenie, a co za tym idzie wyrażam zgodę na...Czytaj więcej >> otrzymanie na mój adres e-mail informacji o tym wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na stosowaną tu politykę prywatności.Twoje dane będą przechowywane przez okres 10 lat. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę, pisząc na adres info@niniwa.org, co poskutkuje trwałym usunięciem Cię z listy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Oblackie Centrum Młodzieży, ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.><< Czytaj mniej

    𐠮 Zgoda rodziców do pobrania.