To już siódmy Kongres Młodych, czyli twórcze spotkanie liderów i animatorów!

Animacja Animatorów to czas na naukę, modlitwę, zabawę i pracę w oparciu o „Podręcznik Niniwity”! Wszystko po to, aby młodzi animatorzy wspólnot mogli jeszcze lepiej, sprawniej oraz kreatywniej prowadzić spotkania NINIWY!

Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy, są okazją zarówno do rozwijania podstawowych umiejętności dydaktycznych i pedagogicznych, jak i pogłębiania wiedzy związanej z wiarą oraz przewodzenia grupie.

Zapraszamy Was zatem, drodzy Przedstawiciele wspólnot, na ten weekend do Kokotka. Gwarantujemy, że po przeżytym szkoleniu zyskacie mobilizację do działania!

*Uczestnicy wydarzeń, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.org/zgoda-opiekunow/.

Kiedy? 7–9.02 Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30.

Zapisy: do poniedziałku 3.02 (mailowo na adres info@niniwa.org)

Prowadzi: o. Tomasz Maniura

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 60 zł

ZAPISZ SIĘ
NA WYDARZENIE
JUŻ DZIŚ

    Chcę zapisać się na wydarzenie, a co za tym idzie wyrażam zgodę na...Czytaj więcej >> otrzymanie na mój adres e-mail informacji o tym wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na stosowaną tu politykę prywatności.Twoje dane będą przechowywane przez okres 10 lat. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę, pisząc na adres info@niniwa.org, co poskutkuje trwałym usunięciem Cię z listy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Oblackie Centrum Młodzieży, ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.><< Czytaj mniej

    𐠮 Zgoda rodziców do pobrania.