Przyjedź do nas!

Nasze Centrum Formacji NINIWA zaprasza! Nasze drzwi stoją zawsze otworem przed osobami, które chcą przyjechać indywidualnie lub w grupach. W ciągu roku mamy wiele konkretnych propozycji rekolekcyjnych, sportowych i kulturalnych, w które warto się włączać. Naszą dokładną ofertę znajdziesz tutaj (kliknij). Oprócz tego można do nas przyjeżdżać w dwóch dodatkowych trybach (uwaga, poniższe informacje będą niebawem zaktualizowane w związku z uruchomieniem nowego Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA, a tymczasem informacje dotyczą dawnego Centrum Formacji NINIWA przy domu zakonnym w Kokotku):

1) INDYWIDUALNIE

Istnieje możliwość przyjazdu do Kokotka samemu, albo lepiej w dwie lub więcej osób, poza trybem rekolekcji z naszej Oferty. Wówczas zachęcamy, by włączyć się w nasz plan zajęć i ten sposób kształtować swój charakter (tzw. “Kuźnia Charakteru”, o której przeczytasz więcej w Ofercie). Niektórzy przyjeżdżają tu, by trochę odpocząć, inni na dni skupienia, inni – by nam pomóc, jeszcze inni – by po prostu się spotkać. Zapraszamy! Koniecznie uprzedź nas o swoim planowanym przyjeździe.

Pamiętaj, że przyjeżdżając do nas zgadzasz się korzystać z naszego ośrodka zgodnie z jego regulaminem (czytaj)

Gdzie to jest?! Dojazd!

– Samochodem, motorem, rowerem – na Śląsku przy drodze krajowej nr 11 Katowice – Poznań między Tworogiem a Lublińcem. Jadąc od Katowic za Pustą Kuźnicą pierwszy zjazd na Posmyk. Dalej poprowadzą Cię drogowskazy.

– PKP lub PKS – trzeba dotrzeć do Lublińca a stamtąd oblaci już Cię odbiorą. Uprzedź wcześniej o planowanym przyjeździe pociągu lub autobusu, by długo nie czekać.

– Można też dojechać autobusem KZK GOP do Tworoga (przystanek Tworóg – dworzec PKP), stamtąd też oblaci mogą Cię odebrać.

Jak dojechać? Zobacz mapkę!

2) GRUPOWO

tarszisz-7 (4)

 

Zapraszamy do Kokotka grupy zorganizowane zrzeszone przy kościołach ale nie tylko. Mogą to być grupy młodzieżowe, dziecięce, rodzinne i inne. Możemy przyjąć ok. 150 osób. Obejrzyj warunki tutaj (kliknij). Przyjeżdżając do nas masz możliwość zapewnić grupie sporo atrakcji, ciekawych form spędzania czasu, a także rekolekcje itp. Jeśli nie masz pomysłu na rekolekcje, możesz skorzystać z naszej oferty.

Jako kapłani służymy naszą posługą (spowiedź, Msza Święta, konferencje itp.).

Od 2017 roku w Oblackim Centrum Młodzieży funkcjonuje kuchnia, która może wykarmić nawet największe grupy. Oferujemy pełne wyżywienie od śniadania do kolacji.

 

IMG_8996

Więcej zobaczysz na zdjęciach w galerii, a o szczegółach dowiesz się pisząc lub dzwoniąc do nas (dział Kontakt). Prosimy o zgłaszanie grup z odpowiednim wyprzedzeniem.

Podsumowując, u nas znajdziesz:

– 60 miejsc noclegowych

– sanitariaty, kuchnię, sale jadalno-spotkaniową

 – możliwość zamówienia posiłków

 – szerokie możliwości rekreacyjne

 – miłe otoczenie, mikroklimat (lasy, staw, zieleń)

ZAPRASZAMY!