Sam zdecyduj!

Skomponuj swoje rekolekcje!

Nasza oferta nie kończy się na autorskich propozycjach i wydarzeniach. Jeśli masz jakiś pomysł na spędzenie czasu w Kokotku, skontaktuj się z nami już teraz! Dodatkowo możesz przyjechać do nas w dwóch trybach…

Indywidualnie

Skontaktuj się z nami, umów się na indywidualny przyjazd i wejdź w codzienny program dnia zbliżony do Kuźni Charakteru. Potrzebujesz modlitwy, oderwania się od codzienności i swojego typowego środowiska? Nie chcesz zmarnować wolnego czasu? To propozycja właśnie dla Ciebie!

Grupowo

Zbierz grupę przyjaciół, zmobilizuj swoją wspólnotę i przyjedźcie na rekolekcje do Kokotka. A może Wasza ekipa ma opiekuna, duszpasterza i szukacie tylko jakiegoś miejsca sprzyjającego wyciszeniu i refleksji? U nas je znajdziecie. Jeśli nie macie takiej osoby, oblaci są na miejscu do Waszej dyspozycji! Pamiętajcie tylko, żeby wcześniej się z nami umówić.

Kiedy? Zaproponuj termin!

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Prowadzi: np. Twój opiekun grupy lub oblat z Kokotka

Koszt: ustalona kwota

Więcej informacji o dostępnych terminach dla zorganizowania własnych rekolekcji i skorzystania z ośrodka udzielamy pod numerem telefonu: 696 060 357 i pod adresem mailowym: info@oblackaprzystan.pl.