Rekolekcje dla młodzieży

Oblackie duszpasterstwo młodzieży NINIWA organizuje wiele rekolekcji dla młodzieży oraz innych inicjatyw. W większości są one zupełnie za darmo! W ofercie NINIWY znajdują się rekolekcje weekendowe, rekolekcje tygodniowe, ogólnopolskie spotkania młodych, wyjazdy sportowe w góry i na kajaki, zagraniczne wyprawy rowerowe i pielgrzymki. Oprócz tego są też zawsze dostępne rekolekcje internetowe. NINIWA jest dla każdego. Wszystkie rekolekcje są otwarte i może przyjechać na nie każdy. Studenci również znajdą coś dla siebie.

Rekolekcje weekendowe

Większość rekolekcji dla młodych w terminie od października do czerwca, to rekolekcje weekendowe, które zaczynają się w piątek wieczorem a kończą w niedzielę po południu. Całą ofertę możesz zobaczyć TUTAJ

Rekolekcje tygodniowe

Gdy zaczynają się wakacje, w Centrum Formacji NINIWA zawsze ktoś nie śpi. Co tydzień zmieniają się turnusy rekolekcji. Kuźnia Charakteru to niecodzienne połączenie pracy z rekreacją i modlitwą. Podczas NINIWA Dance, nauczysz się tańczyć pod okiem mistrza Polski w tańcu towarzyskim. Część męska może również przyjechać na rekolekcje powołaniowe, które pomogą im odpowiedzieć na jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie – co chcą w życiu robić.

Ogólnopolskie spotkania młodych

Dwa razy w roku, młodzi spotykają się podczas dwóch długich weekendów – majowego i listopadowego na Zjazdach NINIWY. Wspólnie się modlą, biorą udział w koncertach, grach terenowych, i wielu innych aktywnościach. W 2017 roku zjazdy odbędą się w Lublińcu na wiosnę i w Gdańsku w listopadzie. Więcej o Zjazdach przeczytasz TUTAJ

Rekolekcje na sportowo

A jeżeli lubisz połączenie sportu z modlitwą, to nie zawiedziesz się. Zagraniczne wyprawy rowerowe, wypadwy górskie, spływy kajakowe i pielgrzymki to nasz chleb powszedni.