Oblackie Światowe Dni Młodzieży

W 2016 roku organizowaliśmy Oblackie Światowe Dni Młodzieży we Wrocławiu. Oto jak reklamowaliśmy to wydarzenie.

Już niedługo ogromne wydarzenie w Polsce! Światowe Dni Młodzieży w Krakowie! To dla nas, Polaków, ogromne wyzwanie, ale i przywilej. Przygotowania idą pełną parą. Także i oblaci ze swoją młodzieżą chcą przeżyć ten czas jak najlepiej. Dlatego w naszym duszpasterstwie przygotowujemy się do tego wydarzenia już od dawna!

Samo spotkanie z papieżem w Krakowie poprzedzą Dni w Diecezji. W tym samym czasie także i oblaci tradycyjnie przygotowują swoje spotkanie. Tym razem szacujemy, że zbierze się od 2000 do 2500 młodzieży oblackiej z całego świata! Przyjadą do Wrocławia. Ogromnie cieszymy się na przyjęcie Was w stolicy Dolnego Śląska.

W programie liczne atrakcje, spotkania z prelegentami ze świata oblackiego, a także z samym ojcem generałem Louisem Lougenem! Szczegółowy program znajduje się na stronie www.wyd2016omi.org. Zajrzyj koniecznie!

Osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniu powinny zgłosić się do najbliższego oblackiego duszpasterza młodzieży. Rejestrację grup prowadzą opiekunowie, tzw. liderzy (nie jest możliwa rejestracja indywidualna pojedynczych osób). Liderów zachęcamy do zapoznania się z instrukcją na http://wyd2016omi.org/rejestracja/dla-liderow/.

Uwaga! Osobna rejestracja i opłata przewidziana jest przy udziale w oficjalnych ŚDM 2016 w Krakowie. Zajrzyj na www.krakow2016.org.

Kiedy?
20–25 lipca (zgłoszenia grupowe od opiekunów grup do 29 lutego)

Gdzie? Wrocław

Koszt dla Polaków: 60 euro za Oblacki Pakiet Pielgrzyma + koszty dojazdu do Wrocławia i kieszonkowe

Główny organizator: o. Tomasz Maniura OMI