Pomódl się za NINIWĘ!

Minęło 10 lat istnienia naszej wspólnoty NINIWA. Jesteśmy wspólnotą ewangelizacyjną i działamy w naszych rówieśniczych środowiskach młodzieżowych. Przez tych 10 lat rozrośliśmy się i jesteśmy obecni w kilkunastu oblackich parafiach w całej Polsce. Swoimi działaniami sięgamy jednak znacznie dalej i szerzej, bo przecież każdy powinien mieć szansę doświadczenia obecności Pana Boga! Kierując się tą myślą, za namową św. Jana Pawła II, wdrapujemy się na dachy dzisiejszego społeczeństwa i krzyczymy prawdę o Panu Jezusie.

Nie trudno się domyślić, że jest to zadanie trudne i po ludzku patrząc, prawie niewykonalne. Nieraz – przyznajemy się – samym nam brakuje wiary. Wówczas z pomocą przychodzi sam Pan Bóg i daje pomysły, wiarę, ożywienie, radość i młodzieńczy entuzjazm. Przychodzi, bo bardzo gorąco Go o to prosimy w naszych wspólnotach i indywidualnie. Także wiele osób modli się za nas i te modlitwy są wysłuchiwane!

Dołącz do tego grona i módl się za NINIWĘ. Wkraczamy w wyjątkowy czas łaski po 10 latach naszej działalności i doświadczamy ogromnego wsparcia i błogosławieństwa od Pana Boga. Niesamowitym wyrazem tego błogosławieństwa stał się Musical “Jonasz” wystawiony w katowickim Spodku. Widzimy jednocześnie, że powierzone nam zadanie jest ekstremalnie trudne i dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. Jeśli chcesz, dołącz do nas. Jeśli nie możesz tego zrobić, prosimy o Twoją modlitwę. Nasze największe wyzwania w obecnej chwili to tworzenie zwartej formacji dla wszystkich wspólnot, budowa ośrodka formacyjnego do realizacji tych założeń formacyjnych, a także stała żarliwość i zaangażowanie w pracę z młodymi przy wielu okazjach i wydarzeniach.

Pomóż nam! Pomódl się za NINIWĘ!

Może choćby teraz, po przeczytaniu tego newsa, jedną “zdrowaśkę”? A może w roku jubileuszowym codziennie powierzysz w myśli naszą wspólnotę Bogu? A może jeszcze jakoś inaczej? Za każdą modlitwę dziękujemy!