NINIWA Bud

O co chodzi? O dokonanie czegoś po ludzku niemożliwego. Ale dla ludzi ekstremalnie wierzących nie ma nic niemożliwego! Zobacz jak szybko i konkretnie działa Pan Bóg!

– 20 maja 2016 r. podjęliśmy decyzję o zbudowaniu nowego domu dla młodzieży w Kokotku. Zupełnie od zera i z okrągłym zerem na koncie! Potrzeba było 6 mln złotych!
– rozpoczynamy zbieranie środków, ale pojawiają się nowe, jeszcze lepsze możliwości!
– 21 października 2016 r. władze Misjonarzy Oblatów MN w Polsce wydają zgodę na zakup dawnego ośrodka “Silesiana” w Kokotku, niecałe 2 km od naszej dotychczasowej placówki!
– 14 lutego 2017 r. Misjonarze Oblaci MN zakupują “Silesianę” na potrzeby Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA! Pan Bóg dał nam znacznie więcej, niż prosiliśmy!

Odtąd remontujemy i adaptujemy obiekt do naszych potrzeb. Akcja NINIWA Bud nadal trwa! Ośrodek zakupiliśmy za ułamek wcześniej potrzebnej kwoty (środki na zakup przeznaczyła Prowincja Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej), jednak remonty dalej wymagają od nas zaufania i ekstremalnej wiary, a po ludzku… milionów złotych! Na starcie w momencie zakupu obiektu mieliśmy ok. 160 tys. zł. Staramy się o różnego rodzaju dotacje, ale wkład własny i tak jest potrzebny. Bez Waszej pomocy się to nie uda.

Możecie nas wesprzeć w wymyślony przez siebie sposób, albo skorzystać z jednej z naszych propozycji – kręcenia betonu, czyli akcji stałego przelewu, oddania pustaka, czyli jednorazowej pomocy, lub lania fundAMENtu, czyli oddawania dziesięciny. Pamiętajmy też o modlitwie, czyli rozmowie z Architektem tego projektu!

Oblaci w Kokotku modlą się codziennie za dobroczyńców NINIWY. Dodatkowo raz w miesiącu będzie odprawiana Msza święta w ich intencji w Kokotku.

ING Bank Śląski 71 1050 1214 1000 0090 8007 9008
Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA
ul. Posmyk 5
42-700 Lubliniec
Tytuł: „Budowa”

WSPOMÓŻ
NAS!
STAN KONTA NINIWA BUD

Dotychczas zebrano:

482 682,76 zł

Dotychczas wydano

476 370,37 zł

Kuchnia, sala bankietowa i konferencyjna już wyremontowane. Zobacz dalsze plany.

Raz w miesiącu oblaci z Kokotka odprawiają mszę za wszystkich Darczyńców akcji NINIWA Bud.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie modlitewne i materialne. Zobacz jak możesz nas wspomóc.

Podsumowanie

Ile już mamy, a ile jeszcze brakuje? Zobacz stan konta NINIWA Bud

Galerie zdjęć

Potrzebujesz rekolekcji i wyciszenia? A może ekstremalnego sportowego wyjazdu? Poznaj ofertę NINIWY.

Żeby wyremontować OCM potrzebujemy Waszej pomocy! Pomóż w remoncie ośrodka.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
mail: info@niniwateam.pl
tel.: 577 16 00 66