Dorosła NINIWA

Masz skończone 24 lata? Pracujesz? Masz żonę, męża, dzieci? A może jesteś nowoczesnym „singlem”? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i – mimo dorosłych obowiązków oraz tzw. braku czasu – zawalczyć o swój rozwój duchowy? Te spotkania są dla Ciebie! Weekendowe Zjazdy Dorosłej NINIWY to przedłużenie młodzieżowej tradycji na gruncie nowych wyzwań i problemów życiowych.
Od jakiegoś czasu powstają także lokalne Dorosłe NINIWY. Nasz zjazd to dla nich szansa spotkania w większym gronie. Pobądź razem z innymi dorosłymi (a czasem i z dziećmi tych dorosłych), którym bliskie są „niniwowe” korzenie! Podziel się swoimi codziennymi doświadczeniami i wiarą. Masz okazję trochę odetchnąć w kokotkowym mikroklimacie i po prostu pobyć! Spotykamy się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde spotkanie ma temat przewodni. Najbardziej intensywna programowo jest sobota. Jeśli nie możesz przyjechać na cały weekend, wpadnij chociaż wtedy!

W tym roku Dorosłą NINIWĘ i ich spotkania bierze pod swoje duszpasterskie skrzydła o. Bartosz Madejski, który z typową dla siebie wrażliwością i językiem poruszy trochę już bardziej skostniałe serca niniwowych „staruszków”.

Kiedy?
15-17 czerwca (zgłoszenia do piątku 9 czerwca, info@niniwa.org)
7-9 września (zgłoszenia do piątku 31 sierpnia, info@niniwa.org)
Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30.

Gdzie? Kokotek (nocleg w naszym ośrodku, uczestników – z wyjątkiem małżeństw – prosimy o zabranie śpiworów)

Koszt: 100 zł/ os. (dzieci za darmo)

Zjazdy prowadzi: o. Dominik Ochlak OMI i ew. zaproszeni goście