A² – Animacja Animatorów

Animacja Animatorów! Czas na naukę, modlitwę, zabawę i pracę! Wszystko po to, aby młodzi animatorzy wspólnot mogli jeszcze lepiej, sprawniej oraz kreatywniej prowadzić spotkania NINIWY!

Prowadzenie grupy wymaga właściwego przygotowania. Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy, są okazją do rozwijania podstawowych umiejętności dydaktycznych i pedagogicznych, jak i pogłębiania wiedzy związanej z wiarą, a także liderowaniem w grupie.

Animatorzy z całej Polski zjeżdżają się do Kokotka, by poznać spójną wizję prowadzenia spotkań na bazie „Podręcznika Niniwity”. Pozwoli im to poznać konkretne pomysły i rozwiązania, które można zastosować w lokalnych wspólnotach. To szansa na zadawanie pytań i szukanie podpowiedzi.

Jesteś liderem swojej wspólnoty? Przyjedź do Kokotka, a gwarantujemy, że po przeżytym szkoleniu A² zyskasz mobilizację do działania!

Kiedy?
13-15 kwietnia (zgłoszenia do środy 11 kwietnia, info@niniwa.org)
Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem
o 14.30.
Gdzie? Kokotek
Koszt: 60 zł
Prowadzi: o. Tomasz Maniura OMI

Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu A²– Animację Animatorów zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Zgodę można pobrać ze strony internetowej:
www.niniwa.org/kontakt/zgoda-opiekunow/