Wyprawa w Nieznane

Tak zapowiadaliśmy wyprawę w Nieznane.

Czy NINIWA Team może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Trudno pobić wyprawę na Syberię. Sami postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Jednak nie opuszczamy gardy. Przeczytaj co przygotowaliśmy w tym roku?

Start wyprawy 04.08.2014 r. z Kokotka, a całość zakończy się 14.09.2014 r. Będzie to sześciotygodniowy okres intensywnego pedałowania.Kolejną ważną zmianą jest minimalny dystans dzienny. Z dotychczasowych 150 km, poprzeczka została podwyższona do 200 km.Wszystko to ze względu na siedmiotysięczny dystans, jaki należy pokonać w okresie półtoramiesięcznym.

Przechodzimy teraz do kierunku przyszłorocznej wyprawy. Grupa NINIWA Team wystartuje z Kokotka czwartego sierpnia i… wyruszy w nieznane. Jak co roku liderem grupy będzie o. Tomek Maniura OMI, który ma znów ambitne zadanie!

Jak to będzie wyglądać? Powstanie program, przez który internauci na stronie www.niniwateam.pl będą o wyznaczonych godzinach wytyczać kierunek jazdy dla rowerzystów! Ci będą musieli się do tej decyzji dostosować i ruszą w nieznane, ile dadzą radę danego dnia. Dokąd dojadą? Jak wrócą? Tego nie wie nikt!

Czego jesteśmy z kolei pewni? Będzie to jedna wielka wyprawa „na wiarę”, która rowerowo może zakończyć się w Manchesterze, Paryżu, Londynie, Kokotku czy w innych miejscach spoza kontynentu europejskiego! Brzmi ciekawie, nieprawdaż? 🙂

 

Kolarze w 2014 roku będą kręcić  w intencji pokoju na świecie.

Relacje: będą ukazywać się tradycyjnie codziennie! W tym roku całkowita nowość na rynku redakcyjnym! 

Zapowiedź wyprawy: