Lej fundAMENt – dziesięcina

Dlaczego fundAMENt? Mimo, że fundamenty leje się na wczesnym etapie budowy, to gdy się do tego zabiera, klamka już zapada – trzeba dokończyć budowę, a amen oznacza “niech się stanie”. “Lej fundAMENt” to forma dobrowolnej pomocy polegająca na ofiarowywaniu dziesięciny, czyli 1/10 swoich zarobków. Powie ktoś – Przeżytek Starego Testamentu i średniowiecza! Nic bardziej mylnego. Dziesięcina i współcześnie jest bardzo popularna i ma niesamowite skutki dla dającego. Pozwala zaufać Bogu, który obiecuje “oddać” znacznie więcej. Przemienia serce, który później zgodnie z obietnicą otrzymuje od Boga krocie. Niemożliwe? Przeczytajcie świadectwo “dawcy dziesięciny” TUTAJ. Dziesięcina to już ekstremalny poziom wiary i ewangelizacji. Tylko dla skrajnie wierzących.

Można też zagrać bezpieczniej – pięcina albo trzycina (3/100), również będzie mocno kuła Wasz charakter.

Podobnie jak “kręcenie betonu”, “lej fundAMENt” wymaga jednorazowego, 10-minutowego zaangażowania. Ustawiasz stały przelew i po robocie.

Oblaci w Kokotku modlą się codziennie za dobroczyńców NINIWY. Dodatkowo raz w miesiącu będzie odprawiana Msza święta w ich intencji w Kokotku.

ING Bank Śląski 71 1050 1214 1000 0090 8007 9008
Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA
ul. Posmyk 5
42-700 Lubliniec
Tytuł: „Budowa”