Wspólnota NINIWA

Archiwum NINIWY

Dodruk Kalendarza Niniwity!

Cieszymy się ogromnie, kiedy możemy podzielić się tą informacją. Cały nakład Kalendarza Niniwity sprzedał się. Drukujemy kolejny 1000.

Top 10 wydarzeń NINIWY na 2021 rok

Może ktoś nam zarzuci, że się powtarzamy, ale zrobimy to. Planujemy przyszły rok! Ile z zaplanowanych wydarzeń się odbędzie - czas pokarze, ale plany mamy naprawdę ambitne!

Szczęśliwego nowego roku!

Ufff... jednak na w kalendarzach nie pojawił się 13.2020 ;). Miniony rok zapisał się wielkimi literami na kartach historii współczesnej. Oby i 2021 ro był dla nas odkrywczy i rozwijający, chociaż może w "nieco" inny sposób.

Archiwum NINIWY

Podsumowanie roku 2020 w NINIWIE

Rok pod znakiem pandemii dobiega końca. Mimo nowych okoliczności i szybko zmieniających się obostrzeń, wiele działo się w NINIWIE. Oto najważniejsze wydarzenia ze świata Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży, minionego roku.

Wspomnienie św. Młodzianków i 16. rocznica NINIWY

W Kościele obchodzimy dziś wspomnienie św. Młodzianków. To wspomnienie piękna życia dzieci a jednocześnie tragedii rzezi niewiniątek. 28.12 to również rocznica powstania NINIWY.

Masakra na Bliskim Wschodzie [PILNE]

W małej pasterskiej osadzie w Palestynie doszło do rzezi. Szacuje się, że zginęło od 6 do 30 chłopców w wieku od 0 do 2 lat. Masakry najprawdopodobniej dokonano na zlecenie władzy.