5 grudnia| Wiadomości

7 wiernych celebrytów. Długie małżeństwo. Da się?

Demotywatory.pl zwiastunem dobrej nowiny! Oto wyszukany demot o wiernych celebrytach, którzy swoim długim stażem małżeńskim dają piękne świadectwo nie tylko […]

Demotywatory.pl zwiastunem dobrej nowiny! Oto wyszukany demot o wiernych celebrytach, którzy swoim długim stażem małżeńskim dają piękne świadectwo nie tylko w chrześcijańskim gronie. Pod prąd luzackim trendom. Ci ludzie wiedzą, co się w życiu liczy!

Jeff Bridges i Suzie Geston, razem od 43 lat

Jeff Bridges poznał swoją żonę podczas produkcji filmu w Montanie. Suzie odmówiła jednak zaproszeniu na pierwszą randkę, a ich znajomość przerodziła się w coś więcej dopiero przy drugim spotkaniu. Para jest ze sobą od 1977 roku.

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick, razem od 32 lat

Sławny aktor i muzyk spotkał swoją przyszłą żonę, Kyrę, na planie filmu „Lemon Sky,” gdzie odgrywała ona jedną z ról. Kevin i Kyra zakochali się w sobie, a w 1988 roku stali się małżeństwem. Doczekali się dwójki dzieci.

Samuel L. Jackson i LaTanya Richardson, razem od 40 lat

Samuel i LaTanya są małżeństwem od 1980 roku. Zapytana o sekret ich szczęśliwego związku, aktorka powiedziała, że najważniejsze jest otwarte serce i dużo pracy. „Wspierajcie się nawzajem i nigdy nie przestawajcie nad sobą pracować.”

Tina Turner i Erwin Bach, razem od 34 lat

Od lat 90 aż do kilku lat wstecz, aktor i muzyk Erwin Bach był w nieformalnym związku z Tiną Turner. Dopiero w 2013 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Wspominając ich pierwsze spotkanie, Tina wyznała, że rozpaczliwie szukała wówczas uczucia. Gdy poznała Erwina, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Denzel i Pauletta Washington, razem od 37 lat

Kolejna niewzruszona para w Hollywood to Denzel Washington i jego ukochana żona Pauletta. Aktorzy poznali się podczas pracy nad filmem, ale wówczas łączyła ich tylko zawodowa znajomość. Dopiero kilka lat później, gdy zobaczyli się ponownie na przyjęciu, między nimi zaiskrzyło.

Jamie Lee Curtis i Christopher Guest, razem od 36 lat

Jamie i Christopher pobrali się w 1984 roku. Aktorka wyznała, że gdy zobaczyła zdjęcie Guesta z filmu „Oto Spinal Tap” powiedziała do swojej przyjaciółki „Kiedyś wyjdę za tego faceta.” Tak też zrobiła. Para adoptowała dwójkę dzieci i do dziś tworzą kochającą rodzinę.

Kirk Douglas i Anne Buydens, razem od 66 lat

Choć ma na koncie wcześniejszy rozwód, to trudno odmówić mu i tak nagrody za najdłuższy staż małżeński w Hollywood. Nagroda wędruje do Kirka Douglasa i Anne Buydens. Pobrali się oni w 1954 roku i doczekali się dwójki synów. W 2004 roku, para odnowiła przysięgnę małżeńską. Kirk odszedł na początku 2020 roku mając 104 lata.

Źródło: Redakcja NINIWA / demotywatory.pl/5040164/10-par-celebrytow-ktorych-malzenstwa-przetrwaly-probe-czasu >>

Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.