Pójdę boso – I Zjazd Wolontariatu Misyjnego NINIWY [online]

W związku z obostrzeniami, planowany I zjazd Wolontariatu Misyjnego NINIWY odbędzie się online. Tęsknimy za spotkaniami na żywo, jak tylko będzie to możliwe i bezpieczne, spotkamy się na żywo w OCM. A tymczasem poznajcie plan zjazdu.

Pierwszy zjazd oparty będzie o początek najkrótszej księgi w Piśmie Świętym. Główny bohater Jonasz dostaje misję od Boga, by pójść do Niniwy miasta grzesznego. Zadanie przerastające Jego możliwości i wymagające pokory, by głosić Dobroć Boga wrogom. Trzeba zostawić wszystko „pójść boso” zostawić uprzedzenia, swoje wyobrażenia. Trzeba zaufania Bogu. Jadąc na misje, by dać radę również potrzeba „pójść boso”, by mieszkańcom Ukrainy czy Madagaskaru dawać Boga, ludzką pomoc. Zresztą wszyscy kiedyś spotkamy się ze Stwórcą po tamtej stronie życia i wtedy ważne będzie jedno pytanie: Czy i jak kochałeś? Kochałaś? Odpowiedź możemy dać już dziś!!!

Termin: 28.11.2020, cały dzień

Spotkania w dwóch blokach: 10.00-12.00 | 15.00-17.00 (obowiązkowe dla zainteresowanych wyjazdem)

Dla ambitnych: wspólne oglądanie filmu + dyskusja: 20.00-22.00

Spotkanie odbędzie się na platformie google meet. Napisz do nas koniecznie, jeżeli chcesz wziąć w nim udział. 30 minut przed transmisją wyślemy Ci link, byś mógł wziąć udział.

info@wolontariatmisyjny.pl