Tata roku. Wygrywa facet tańczący przed szpitalem!

Czego nie zrobi ojciec dla swojego dziecka? Choćby żeby na chwile oderwać jego myśli od trudnej choroby? Chuck to super tata, który co wtorek tańczy na parkingu przed oddziałem onkologicznym.

W szpitalu, z powodu pandemii, przebywać z 14-letnim synem może tylko jedna osoba. Jest nią mama – Lori. Tata nie pozostaje bezczynny. Mimo 48 lat na karku, rusza się jak żwawy nastolatek. Syn i jego mama też ćwiczą. Chłopak powtarza ruchy ojca, a matka ćwiczy mięśnie brzucha, śmiejąc się z układów tatusia.

Mój tata zawsze mnie rozwesela, kiedy mam zły dzień – tłumaczy chłopiec w rozmowie z „Today Parents”.

Rodzina jest wszystkim, wspólnota jest wszystkim. Nawet jeśli nie możesz być razem z bliskimi, to znajdziesz sposoby, dzięki którym będziesz mógł być z nimi jednością – zaznacza Lori w rozmowie z fox19.com

Rokowania zdrowotne syna – Aidena – są dobre. Wszystko okaże się w ciągu najbliższych dwóch lat. Z pewnością humor i pozytywne myślenie mają ogromne znaczenie dla całej kuracji. To właśnie często głowa i podejście decydują o wyjściu z choroby. Warto o tym pamiętać w czasie pandemii i nie podłamywać się, mimo okoliczności.

Źródło: aleteia.org / Redakcja NINIWA