Rozpoczynamy Bunt Jonasza!

Dzisiaj (piątek 2.10) w godzinach wieczornych, w Oblackim Centrum Młodzieży rozpoczynamy Bunt Jonasza. To pierwsze rekolekcje formacyjne na drodze każdego Niniwity – członka wspólnoty młodzieżowej przy parafiach oblackich, jak również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wiarą. 

Cieszymy się, że cały czas chcecie się formować! W rekolekcjach weźmie udział 36 osób. Po wakacjach cieszy również, że zainteresowanie wszystkimi wydarzeniami w lipcu i sierpniu było duże. Co ważne, od momentu ponownego otwarcia ośrodka, nie otrzymaliśmy informacji o tym, żeby ktokolwiek z uczestników odbywających się u nas wydarzeń zaraził się w Kokotku koronawirusem. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Kolejne rekolekcje formacyjne, Pustynna Burza, odbędą się od 20 do 22 listopada, również w Kokotku. Kolejny turnus Bunt zaplanowany będzie prawdopodobnie na przełom stycznia i lutego 2021.

Wszystkie wydarzenia w Oblackim Centrum Młodzieży odbywają się z zachowaniem wszystkich przepisów i zaleceń epidemiologicznych.