Rzuć wszystko i idź w Bieszczady!

Jesteś studentem i masz we wrześniu wakacje? Rzuć wszystko i idź w Bieszczady z NINIWA Team! To ostatnia szansa na dołączenie do ekipy, która w tym roku podąży GSB.

W najbliższy piątek (24.07) wieczorem rozpocznie się piesza wyprawa przygotowawcza. Co prawda nie w Bieszczadach a w Beskidzie Żywieckim, ale też będzie super ;). Plan wyprawy przygotowawczej jest taki:

pt 24.07 – 19.00 spotkanie w Zwardoniu na stacji PKP, rozbicie namiotów przy szlaku (do 22.00 ktoś będzie czekał na dworcu na resztę);
sb 25.07 – Zwardoń – Wielka Racza – Przegibek – ruiny owczarni;
nd 26.07 – ruiny owczarni – Rycerka Dolna – Sól – Zwardoń PKP;

Jeżeli chcesz wziąć udział w wyprawie przygotowawczej daj nam znać, żebyśmy wiedzieli na kogo ewentualnie czekać. Napisz na info@niniwateam.pl

Więcej o pieszej wyprawie Głównym Szlakiem Beskidzkim>>

Wzięcie udziału w wyprawie przygotowawczej jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w wyprawie Głównym Szlakiem Beskidzkim.

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.