Dodatkowe miejsca na wydarzenia wakacyjne w Kokotku!

Cieszymy się z dużego zainteresowania tegorocznymi wydarzeniami. Z tego powodu, uwzględniając wszystkie wymogi bezpieczeństwa zwiększyliśmy liczbę miejsc na nadchodzące wydarzenia. Rekolekcje siatkarskie, Kuźnia Charakteru a może NINIWA Dance? Wybierajcie i zapisujcie się szybko, bo jutro miejsca mogą się już skończyć!

Kuźnia Charakteru – 3-8.08
Rekolekcje ze ściśle zaplanowanym programem dnia, w którym jest miejsce na modlitwę, pracę – fizyczną i duchową, rozmowę z kapłanem, Eucharystię, zabawę i relaks. Ciekawy wypoczynek, który dodaje sił i przynosi satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu!
Koszt: 150 zł
Limit osób: 15
Opiekun: o. Dominik Ochlak OMI
Liczba wolnych miejsc: 0

NINIWA Dance – 17-22.08
Niezwykłe połączenie rekolekcji z kursem tańca. Spróbuj swoich sił w tańcu pod okiem naszego wieloletniego instruktora! Codzienne rozciąganie, nauka nowych kroków, pot i wysiłek. Poznaj smak trudu i satysfakcji! Wszystko to w towarzystwie ciekawych ludzi, a także w modlitewnym klimacie. To również okazja, żeby kogoś poznać, a kto wie, może nawet na dłużej 😉
Koszt: 150 zł
Limit osób: 20; wiek 16+
Opiekun: o. Dominik Ochlak OMI
Liczba wolnych miejsc: 0

Żeby zgłosić się na wydarzenie napisz maila na adres info@niniwa.org.

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.