Ostatnie wolne miejsca na wydarzenia wakacyjne

Wakacje tuż tuż! Niezależnie od tego, czy będziesz je miał już w tym tygodniu, czy musisz jeszcze chwilę powalczyć, te informacje mogą być dla Ciebie ważne. Kończą się miejsca na nasze wakacyjne wydarzenia! Jakie to wydarzenia i ile wolnych miejsc zostało?

Spływ kajakowy „k” jak kajak – 13-17.07
Pościgi, bitwy na wiosła, przenoski, suszenie ciuchów przy ognisku, pasztet na śniadanie, obiad i kolację, a także spora dawka radości życia! Nie zabraknie również modlitwy i Eucharystii. Spływ odbędzie się rzekami Białą Nidą i Nidą.
Koszt: około 250 zł (transport, jedzenie, wypożyczenie kajaków)
Limit osób: 14; wiek 18+
Liczba wolnych miejsc: 2

Kuźnia Charakteru – 3-8.08
Liczba wolnych miejsc: 0

NINIWA Dance – 17-22.08
Niezwykłe połączenie rekolekcji z kursem tańca. Spróbuj swoich sił w tańcu pod okiem naszego wieloletniego instruktora! Codzienne rozciąganie, nauka nowych kroków, pot i wysiłek. Poznaj smak trudu i satysfakcji! Wszystko to w towarzystwie ciekawych ludzi, a także w modlitewnym klimacie. To również okazja, żeby kogoś poznać, a kto wie, może nawet na dłużej 😉
Koszt: 150 zł
Limit osób: 20; wiek 16+
Liczba wolnych miejsc: 2

Wyprawa rowerowa NINIWA Team na krańce Polski oraz wyprawa piesza Głównym Szlakiem Beskidzkim – lipiec-wrzesień
Więcej na www.niniwateam.pl

Żeby zgłosić się na wydarzenie napisz maila na adres info@niniwa.org.

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.