Tydzień do II wyprawy przygotowawczej rowerzystów

Dokładnie za tydzień (czwartek 2.07) rozpocznie się II wyprawa przygotowawcza, przed tegoroczną wyprawą rowerową NINIWA Team wokół Polski. Chcesz jechać na wyprawę w lipcu i sierpniu? Przyjedź na wyprawę przygotowawczą.

Wyprawa przygotowawcza jest miniaturką głównej wyprawy. Chętni przyjeżdżają do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku w czwartek wieczorem. W piątek standardowo o 5.00 pobudka a o 6.00 wyjazd. Do pokonania minimum 150 km każdego dnia aż do niedzieli. Tryb jazdy to przerwa co 50 km – pół godziny lub godzina w porze obiadowej oraz Msza. Wszystkie rzeczy wieziemy ze sobą na rowerach. Należy być przygotowanym na nocleg w namiotach.

To ostatnia okazja, żeby dołączyć do tegorocznej wyprawy rowerowej. Dołącz do NINIWA Team!

Termin: 2-5.07 – spotkanie w OCM w czwartek wieczorem; w piątek rano wyjazd; powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Czy muszę się zgłosić?

Zgłoszenia nie są obowiązkowe. Jeżeli jednak planujesz przyjechać daj nam znać, żebyśmy wiedzieli ile osób będzie. Napisz na info@niniwateam.pl.

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.