NINIWA Dance – miejsca dla dziewczyn wyczerpane. Ostatnie miejsca dla chłopaków

Rekolekcje NINIWA Dance cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zajętych jest już ponad 3/4 miejsc. Wolne zostały tylko miejsca dla mężczyzn.

NINIWA Dance to niezwykłe połączenie rekolekcji z kursem tańca. Lekcje tańca prowadzi nasz wieloletni instruktor Przemek Ulfik. Jest wymagającym nauczycielem, ale może dzięki temu właśnie takim dobrym. Codzienne rozciąganie, nauka nowych kroków i trening na wytrzymałość nie są łatwe. Jest ciężko, ale bardzo satysfakcjonująco. O duchową treść z kolei dba o. Dominik Ochlak, dla którego to również nie pierwszyzna. Kilka turnusów ma już za sobą.

Dzięki temu połączeniu na NINIWA Dance można się zarówno wiele nauczyć, jak i przeżyć dobry czas dla ducha. Można również poznać nowych ludzi. A znajomości nawiązane na NINIWA Dance często zostają na dłużej 😉

Żeby część taneczna kursu mogła się odbyć jak najlepiej proporcja dziewczyn do chłopaków musi wynosić 1:1. Pula miejsc dla kobiet na rekolekcjach już się wyczerpała, Dlatego do zapisów zapraszamy młodzież męską. Panowie, spieszcie się, bo zostało ostatnie 5 miejsc.

Termin: 17-22.08
Koszt: 150 zł
Limit osób:
 20; wiek 16+
Opiekun: o. Dominik Ochlak OMI

Zapisy mailowo na adres info@niniwa.org

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.