Piesza wyprawa NINIWA Team Głównym Szlakiem Beskidzkim

Nowy cel pieszej wyprawy. W kwietniu odwołaliśmy wyprawę do Gruzji i Armenii. W zamian za to będziemy wędrować po Polsce, a dokładniej Głównym Szlakiem Beskidzkim! To będzie już III piesza wyprawa NINIWA Team pod wodzą o. Dominika Ochlaka OMI.

Tegorocznym celem piechurów będzie przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego z Ustronia do Wołosatego. Do pokonania 500 km i 10 pasm górskich. Tryb marszu to około 27 km dziennie od poniedziałku do soboty, w niedzielę wolne. Noclegi, jak przystało na NINIWA Team, nieplanowane.

Zapisy na wyprawę są otwarte. Żeby wziąć w niej udział należy przejść wyprawę przygotowawczą. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Za zgłoszenie uznaje się wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem na adres info@niniwateam.pl

Termin wyprawy: 30.08-21.09

Dystans: ~500 km 

Piesza wyprawa przygotowawcza 24-26.07:
pt 24.07 – 22.00 spotkanie w Zwardoniu na stacji PKP, rozbicie namiotów przy szlaku;
sb 25.07 – Zwardoń – Wielka Racza – Przegibek – ruiny owczarni;
nd 26.07 – ruiny owczarni – Rycerka Dolna – Sól – Zwardoń PKP;

Po wyprawie przygotowawczej, pozostaje tydzień na ostateczną decyzję o wzięciu udziału w wyprawie.

Limit uczestników: 25

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.