Oblacka Przystań rusza. Nie odmrażamy kotletów!

Przystań, nie przystań, nie płyniemy z prądem. Podczas, gdy gospodarka się odmraża, my nie idziemy tym tropem. Nic nie odmrażamy. Wszystko będzie świeże i pyszne! Odwiedź nas. Teraz już możesz. W ten weekend na powrót uruchamiamy działalność naszej restauracji.

Mimo raz po raz odkrywanych skupisk koronawirusa, sytuacja wydaje się uspokajać w naszym społeczeństwie. Chcemy też już nareszcie normalności. Pewnie będzie ona w wydaniu 2.0, ale to nieubłagany, postępujący już proces. Wyrazem tego jest możliwość wyjścia z domu, z której chętnie korzystamy, a także usługi, których potrzebujemy dla swojego zdrowia. Też psychicznego. A gdzie najlepiej ukoić zmysły po tygodniach izolacji, jeśli nie w otoczeniu przyrody, stawu i lasów?

Czekamy na ciebie ze specjalnym, nowym menu. Nasi kucharze nie mieli ostatnio pola do popisu i tylko czekają, żeby cię pozytywnie zaskoczyć.

Wszystko to przy odpowiednich środkach bezpieczeństwa i spełnieniu aktualnych wymogów. Nie pozwolimy jednak by klimat, który od lat budujemy w naszej restauracji był gorszy z powodu kilku małych ograniczeń. To, co zawsze akcentujecie mówiąc o naszej gastronomii, to miła obsługa, domowy klimat i piękne otoczenie, którego nie można nie pozazdrościć. Wracajmy do normalności. Przestrzeni nie zabraknie, dobrze to wiecie, dlatego możecie czuć się bezpiecznie.

Z niecierpliwością czekamy na umożliwienie organizacji większych wydarzeń okolicznościowych, ale póki co zapraszamy cię indywidualnie lub z rodziną. Od pn do sb od 13:00 do 17:00, a w niedzielę od 12:00 do 17:00. Czekamy na ciebie!

Ponowne otwarcie Oblackiej Przystani

W Oblackiej Przystani wiosna w pełni! 🌳☀Ponowne otwarcie restauracji już w najbliższą sobotę (23.05)! Zapraszamy od 13.00 do 17.00 na obiad, lody i spacer. 🚶‍♀

Opublikowany przez Oblacka Przystań Czwartek, 21 maja 2020

Korzystając z usług naszej restauracji, wspierasz Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA i wszystkie nasze inicjatywy.