Genderowe eksperymenty w Wielkiej Brytanii i stanowisko Monty Pythona

Vatican News donosi, że Wielka Brytania wycofuje się z transgenderowych eksperymentów na młodzieży. Chodzi o ochronę nieletnich, których dojrzałość jeszcze się kształtuje, przed podjęciem nieodwracalnych decyzji, których mogą potem żałować.

To zdanie tamtejszej minister ds. równości Liz Truss, która jednak zapowiedziała, że dalsze prace nad ustawą umożliwiającą dorosłym osobom zmianę płci prawnej będą dalej prowadzone. Organizacje pro-life z Wielkiej Brytanii przyjęły wycofanie się z prac w stosunku do małoletnich z zadowoleniem. Przedstawiciele zaznaczają jednak, że należy chronić młodzież także przed propagandą LGBT, którą ciągle wspiera brytyjski rząd, a która zakorzeniła się mocno w strukturach edukacji.

Jest więc o co walczyć. Aktywiści pro-life zaznaczają, że chodzi tu o zdrowy rozsądek i odejście od skrajnego genderowego i homolobbistycznego fanatyzmu.

Tymczasem Monty Phyton, również rodem z Wielkiej Brytani, zajął stanowisko w tej sprawie już 40 lat temu. Tytułu wprawdzie nie promujemy z powodu jego kontrowersyjnych wątków, ale tę jedną scenę pozwalamy sobie przytoczyć, bo obnaża dobitnie szaleństwo współczesnej propagandy.