10 000 słów dziennie. Zastanów się nad nimi

Podobno wypowiadamy około 10 000 słów dziennie. Ile z nich to słowa prozaiczne, związane z naszą codziennością? Jaka część to słowa negatywne, sprawiające ból? A ile razy dziennie wypowiadamy słowa naprawdę ważne, takie jak proszę, dziękuję, przepraszam, kocham cię?

Rekolekcje wielkopostne „Uwielbiony” to przestrzeń refleksji nad „codziennym zasobem słów”. Organizatorzy zapraszają cię do wspólnego tworzenia przestrzeni refleksji, wspólnych modlitw i rozmów skoncentrowanych wokół tych słów najważniejszych i najbardziej twórczych.

Rekolekcje z diakonią Ponad Murami odbywają się dwa razy w roku: w Wielkim Poście oraz w Adwencie. W ich organizację zaangażowane jest także DDM Gliwice – Pełni Życia. Co roku uczestniczy w nich ponad setka osób, którzy przeżywają ten czas w mniejszych grupach. Łatwiej wtedy dzielić się swoimi przeżyciami. Czas w Kokotku jest czasem pełnym uśmiechu i poznawania nowych ludzi o wspólnych przekonaniach oraz głębokim wejściem w relację z Bogiem i z drugim człowiekiem oraz dobrą okazją do pogłębienia swojej wiedzy teologicznej.

Czas i miejsce

Rekolekcje od dwóch lat odbywają się w Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku. Nie inaczej będzie tym razem. Zapraszamy od 20 do 22 marca 2020 roku.

Warunki uczestnictwa, zapisy i rejestracja

Po szczegóły zapraszamy na stronę rekolekcji tutaj >>.

Tam również prowadzimy zapisy. Od tego roku możesz nawet zapłacić on-line!

Źródło: ddmgliwice.pl