Sto lat ojcu Tomaszowi Maniurze!

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi o. Tomasz Maniura OMI! Każdy kto zna ojca Tomka, wie jak bardzo jest on zaangażowany w dzieło Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA, w które wkłada całe swoje serce. Za to, oprócz najlepszych życzeń, zdrowia i błogosławieństwa bożego, chcemy, żeby mocno wybrzmiało słowo DZIĘKUJEMY! Ani Zjazdy NINIWY, ani Oblackie Centrum Młodzieży, ani wyprawy NINIWA Team, ani Festiwal Życia w Kokotku nie kręciłyby się tak, gdyby nie jego wielkie zaangażowanie*.

Ojciec Tomek kończy dziś 42 lata, lecz mimo swojego wieku nie rezygnuje z zaangażowań, w tym z prowadzenia wypraw rowerowych. Ostatnio jednak swoje tępo pracy przypłaca problemami ze zdrowiem. Nie zapomnijmy o modlitwie za ojca dzisiaj!

Wiemy, że jedną z rzeczy, które bardzo leżą mu teraz na sercu jest budowa kaplicy. Jeżeli możemy wesprzeć to dzieło, na pewno odejmiemy jakąś część zmartwienia z głowy. Nie zapomnijmy jednak o najważniejszym – modlitwie za ojca.

 

*Gdyby o. Tomek wiedział przed publikacją, że to napisaliśmy, na pewno by tego nie puścił. Mamy nadzieję, że nas nie zwolni 😉 [przyp. red.]