Za 5 tygodni pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza!

Już za 5 tygodni, w czwartek (2.04) wieczorem rozpocznie się pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza NINIWA Team przed tegoroczną wyprawą do USA i Kanady. Wzięcie w niej udziału jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcą jechać na wyprawę w lipcu i sierpniu. Zapisy na wyprawę cały czas są otwarte. Chcesz jechać do Kanady i USA? Przyjedź na wyprawę przygotowawczą!

Wyprawa przygotowawcza odbędzie się w standardowym trybie – w czwartek (2.04) zainteresowani wyprawą zjeżdżają się do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Tam lider grupy, o. Tomasz Maniura OMI zrobi krótki wstęp, przypomni o podstawowych zasadach jazdy w grupie i wyznaczy plan na najbliższe 3 dni. W piątek rano wyruszamy, wracamy w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Przeczytaj też: Co trzeba zrobić, żeby pojechać na wyprawę rowerową do USA i Kanady z NINIWA Team? >>

Zasady jazdy na wyprawach przygotowawczych są takie same jak na wyprawie docelowej. Minimalny dzienny dystans do pokonania to 150 km. Przerwa co 50 km. Wszystkie bagaże wieziemy na rowerach. Nie planujemy noclegów – tam gdzie dojedziemy, szukamy miejsca na rozbicie namiotów.

Planujesz przyjechać na wyprawę przygotowawczą? Daj nam znać, napisz maila na info@niniwateam.pl

Zobacz trasę tegorocznej wyprawy rowerowej >>