3 lata od zakupu Silesiany!

Dokładnie 3 lata temu, 17 lutego 2017, Misjonarze Oblaci MN zakupili Silesianę. W tym momencie zaczęliśmy tworzyć Oblackie Centrum Młodzieży!

Ciężko wyliczyć wszystko co wydarzyło się przez ostatnie 3 lata w Kokotku. W ośrodku odbywa się coraz więcej rekolekcji, przyjeżdża coraz więcej nowych grup. Dzięki infrastrukturze OCM-u udało się zorganizować już dwa Festiwale Życia w Kokotku, a kolejny jest w przygotowaniu. Jedno jest pewne – dzieje się tu dużo dobra, a miejsce nabiera Ducha.

Postępują również prace remontowe – budynki są już ocieplone, a okna wymienione na nowe. W trakcie jest remont wnętrza ośrodka. Są również plany na budowę kaplicy, której brakuje, żeby ośrodek mógł w pełni pełnić swoją funkcję ośrodka rekolekcyjnego.

Za tym wszystkim stoi wielu ludzi, którzy poświęcając swój czas, siły i środki wspierają dzieło Oblackiego Centrum Młodzieży. Wam wszystkim serdecznie dziękujemy!

Całe Oblackie Centrum Młodzieży, wszystkich ludzi, którzy je tworzą oraz wszystkich, którzy do niego przyjeżdżają polecamy Bogu. I o to samo prosimy Was – o modlitwę!

No i oczywiście zapraszamy do Kokotka!