Obowiązkowa pozycja dla chętnych na wyprawę rowerową do USA!

12 lat doświadczeń, potu, wysiłku, przygód, ambicji i zaangażowania ponad 200 osób, przedstawione w syntetycznej i praktycznej formie książkowego vademecum. O co chodzi?

Choć w kalendarzu zima, to pogoda bardziej wiosenna. Tylko smog nieco odstręcza od przesadnej aktywności sportowej w mieście. Mimo to już teraz otrzymujemy bardzo liczne zapytania dotyczące tego, jak przygotować się do letniej wyprawy rowerowej. A jest o czym myśleć, bo wyprawa do Ameryki Północnej jest dla wielu apetycznym kąskiem. Pytania, jakie do nas trafiają, dotyczą zarówno sposobów przygotowania się fizycznie i kondycyjnie, ale też tego, jaki sprzęt dobrać, gdzie się w niego zaopatrzyć i co w ogóle warto, a czego nie ma sensu brać na kilkutygodniową podróż rowerem.

Właśnie w celu wyjaśnienia tych wszystkich kwestii powstał Mały Poradnik Wielkich Wypraw, który jest kompletnym źródłem wiedzy o rowerowych podróżach stworzony przez i dla rowerzystów. Około 15 doświadczonych rowerzystów brało udział we współtworzeniu tej publikacji odpowiadając na pytania z różnych obszarów organizacji i przygotowań wyprawowych od ogólnego planowania począwszy, a na serwisie technicznym i kompletowaniu apteczki skończywszy.

Nie boimy się dzielić zebraną przez lata wiedzą i doświadczeniem, bo owoce wypraw przerosły nas samych. Życzymy sobie i Wam, by podobne inicjatywy zmieniały też Wasze życie na lepsze. Jeśli pomogą Wam spędzić świetnie czas i zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie, to już bardzo wiele. Jeśli pomogą dodatkowo odkryć Boga i drugiego człowieka, to jest to bezcenne.

Zachęcamy do sięgnięcia po nasz podręcznik. Znajdziesz go w naszym sklepie internetowym>