Premiera książki z wyprawy NINIWA Team wokół Europy!

Akcja Ratunkowa – Ostatnie Okrążenie 2, czyli 13 krajów, 38 uczestników i 41 dni podróży. Działo się na wyprawie wokół Europy, począwszy od ślubu rowerzystów, poprzez pranie flagi masłem, na odłączeniu się 1/3 grupy po dwóch tygodniach wyprawy. Na szczęście wszystko było na bieżąco dokumentowane na zdjęciach i relacjonowane.

Książka z tegorocznej wyprawy to już trzecia pozycja, w której relacje spisują sami uczestnicy na wyprawie. Kiedy wszyscy idą spać codziennie jedna osoba zarywa nockę, żeby przelać jak najbardziej żywe wspomnienia na papier. Wspomnienia wartościowe, bo na podstawie całego dnia trudu drogi, po przejechaniu nawet 300 km, poparte solidną dawką modlitwy i refleksji. Wszystko przeżywane ramię w ramię z pozostałymi towarzyszami w drodze.

Premiera w najbliższą sobotę 23.11 w MDK w Lublińcu o godzinie 18.00

Sama premiera książki odbędzie się w MDK w Lublińcu już w najbliższą sobotę o godzinie 18.00. Rowerzyści razem z liderem o. Tomaszem Maniurą OMI opowiedzą o doświadczeniu wyprawy oraz podzielą się dodatkowo swoimi osobistymi przeżyciami. Zapraszamy!

Książkę z 25% rabatem można będzie kupić na premierze.

Książka zawiera:

– codzienne relacje z wyprawy rowerowej NINIWA Team 2019 „Akcja Ratunkowa – Ostatnie Okrążenie 2” pisane przez samych uczestników podczas jej trwania

– wspomnienia i cytaty uczestników

– piękne zdjęcia z wyprawy

– statystyki i mapy

Twarda okładka, 300 stron!