Charytatywny Spinning Maraton dla Marty

Grupa „Cidry na Kole” (Organizator), przy współpracy z Fitness Club BeFit w Radzionkowie (ul. Unii Europejskiej 4) organizuje – w dniu 7 grudnia br. (sobota), w godzinach: 9.00 do 13.00 – „Charytatywny Spinning Maraton dla Marty”.

Marta Konik (bo o nią chodzi) to nastolatka z Radzionkowa, która leczona jest onkologicznie, a koszty terapii są ogromne. Stąd prośba o jak najliczniejszy udział w Spinning Maratonie, bowiem pozyskane z niego środki przeznaczone są w całości na leczenie Marty. Udział może wziąć każdy, kto chce pokręcić w hali Fitness Club BeFit w siodełku na stacjonarnym rowerze spinningowym – przy muzyce i w dobrym towarzystwie, dla DOBRA Marty.

Co zrobić, aby się wziąć udział?

  1. Stworzyć ekipę (1-6 osób)
  2. Ustalić w ekipie lidera,
  3. Zgłosić ekipę (zgłasza lider) – mailem, na adres: spindlamarty@gmail.com (podać listę: Imię i Nazwisko członka ekipy, a przy liderze – dodatkowo nr telefonu kontaktowego)
  4. Po otrzymaniu od Organizatora przyjęcia zgłoszenia – wpłacić (lider) na konto Fundacji ISKIERKA (dane poniżej), kwotę minimum 50 zł, a kopię dowodu wpłaty przesłać mailem, na ww. adres Organizatora.
  5. Po otrzymaniu od Organizatora (mailem) potwierdzenia zakończenia rejestracji – wziąć udział w Maratonie (adres j.w.) na przydzielonym (wg numeracji) rowerze spinningowym, wg harmonogramu zmian, ustalonego autonomicznie przez lidera ekipy.

Wstęp do Fitness Club BeFit, dla zarejestrowanych u Organizatora ekip – podczas trwania Maratonu – jest bezpłatny.

Ilość ekip jest ograniczona – decyduje kolejność rejestracji. Termin zgłaszania ekip : 30. listopad br.

Wpłaty:
Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047
ul. Adama Pługa 1/2
Konto ING Bank Śląski nr:
21 1050 0099 6781 1000 1000 0889
Cel szczegółowy: “Marta KONIK”