Azja, Australia czy Ameryka? Wiemy dokąd pojedzie NINIWA Team w 2020 roku!

Znamy już cel wyprawy rowerowej NINIWA Team na 2020 rok. Wyjeżdżamy poza Europę! Który z kontynentów NINIWA Team obierze sobie za cel w przyszłym roku?

Po 13 wyprawach, zdobyciu 56 krajów świata i odwiedzeniu trzech kontynentów wybór nie był prosty. Jaką trasę wyznaczyć, żeby nie powtórzyć tych przejechanych w zeszłych latach? Jeśli rowerzyści chcieli by dojechać do najbliższego nowego kraju, jakim jest Armenia, musieliby pokonać ponad 3000 km przez państwa już odwiedzone. Żeby tego uniknąć, podjęliśmy decyzję, że polecimy na zupełnie nowy kontynent.

Przeczytaj także: Europa zdobyta! >>

Celem wyprawy naszych rowerzystów w 2020 roku będzie okrążenie Wielkich Jezior na pograniczu Kanady i Stanów Zjednoczonych! Rowerzyści polecą samolotem do Toronto skąd rozpoczną swoją wyprawę w kierunku zachodnim. Przejadą m.in. przez Detroit, Chicago, Ottawę, Montreal, Quebec City, Nowy Jork i Waszyngton. Po drodze zobaczą też sławny wodospad Niagara. Wyprawa potrwa 7 tygodni.

Chcesz zostać członkiem NINIWA Team i pojechać z na wyprawę 2020? Przyjedź do Kokotka na spotkanie organizacyjne 23 listopada o 15.00.

Zobacz trasę wyprawy NINIWA Team 2020 >>