Kochasz fitness? Daj się usłyszeć!

Nie wyobrażasz sobie dnia bez porannej gimnastyki? Czy uwielbiasz motywować ludzi do sportowego trybu życia? Może właśnie to czas, by rozszerzyć Twoje fit motywacje poza Instagram i Twitter i dać się usłyszeć w całej Polsce?

Pierwszy program Polskiego Radia ogłosił właśnie konkurs na prowadzącą audycję „Gimnastyka poranna”.

Udział w konkursie polega na dokonaniu zgłoszenia poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: gimnastyka@polskieradio.pl, w którym osoba zgłaszająca się poda: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail. Zainteresowane kandydatki powinny też zamieścić krótki opis swojej osoby oraz załączyć maksymalnie 60-sekundowe demo (materiał filmowy), na którym osobiście zaprezentują i opowiedzą o zestawie ćwiczeń, które wykonują.

Radiowcy poszukują „mistrzyni” fitness, pilates lub jogi, która swoją sportową pasją będzie potrafiła zainteresować nawet najbardziej opornych. Jury dokonując oceny zgłoszeń weźmie pod uwagę ich: oryginalność, kreatywność, pomysłowość, sposób prezentowania się przed kamerą, sposób mówienia i poprawność językową. Ze wszystkich nadesłanych kandydatur wyłoniona zostanie jedna prowadząca. Wierzymy, że będziesz to Ty!

Zgłoszenia przyjmowane są od 25 lutego do 10 marca 2019 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu dostępnego na stronie: polskieradio.pl/jedynka. Zwyciężczyni konkursu ogłoszona zostanie na antenie Programu 1 Polskiego Radia 18 marca 2019 r.