II Marsz Świętych w Katowicach

Już po raz drugi w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, w środę 31 października, oblacka parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa z Katowic-Koszutki wraz z katowicką parafią św. Józefa na Józefowcu zorganizują Marsz Świętych.

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w wydarzeniu:

Wspólnie w wigilię Wszystkich Świętych wspominajmy Świętych, którzy są dla nas przykładem chrześcijańskiego życia oraz wiary.

W tym roku Marsz Świętych rozpoczniemy w parafii NSPJ na Koszutce wspólną Mszą Świętą o godzinie 18:00. Po Mszy ruszymy w drogę wraz ze Świętymi, których sylwetki będą nam przybliżane w trakcie drogi do kościoła na Józefowcu. W drodze poza prezentacją Świętych będziemy wspólnie modlić się i śpiewać na chwałę Pana. Marsz zakończymy wspólną Adoracją Najświętszego Sakrament w parafii św. Józefa na Józefowcu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niezależnie od wieku.
Zachęcamy, aby dzieci przebrały się w strój wybranego przez siebie świętego 🙂

Jeśli boisz się, że będzie późno i nie będziesz miała/miał jak wrócić do domu to nie przejmuj się tym. Zapewniamy transport:
1) na rozpoczęcie z parafii na Jóżefowcu na Mszę Świętą do parafii na Koszutce
2) po zakończeniu Adoracji z parafii na Józefowcu pod parafię na Koszutce

ZAPRASZAMY! POMÓDL SIĘ Z NAMI! 

 

Masz daleko do Katowic? Nie martw się! Wystarczy się rozejrzeć, Marsz Świętych organizowany jest w wielu miejscach w całej Polsce. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *