Zjazd Dorosłej NINIWY – program

Już w najbliższy weekend – jesienny Zjazd Dorosłej NINIWY. Tym razem na tapetę bierzemy cytat Edwarda Stachury “Będziemy smucić się starannie, będziemy szaleć nienagannie” i porozmawiamy o życiu pełną piersią. Co to znaczy?

Podzielimy się swoimi pasjami, radościami, ale też trudami codzienności. Jednak nie będziemy malkontentami. Mamy życie, wiele łask już tu na ziemi i obiecane życie wieczne w przyszłości. Spróbujmy dostrzec te wszystkie dobre rzeczy, pasje, dary i zadania, które są wokół nas. Nie róbmy sobie pod górkę narzekaniem i niespełnionymi oczekiwaniami. Na zjeździe Dorosłej NINIWY spotkasz się z Michałem Piecem i jego żoną Dorotą, którzy opowiedzą o swoich zaangażowaniach oraz pozytywnym spojrzeniu na świat, ale jednocześnie nie pominą nierozłącznych dla życia trudnych tematów i tego, jak do nich podejść. Znajdziesz czas na odpoczynek i wytchnienie od codzienności.

PLAN ZJAZDU DOROSŁEJ NINIWY 12-14.10.2018
“Będziemy smucić się starannie, będziemy szaleć nienagannie” – o życiu pełną piersią 

Prowadzi o. Tomasz Maniura OMI

12.10 Piątek
18.00 – Msza święta w kościele
19.00 – wieczór integracyjny

13.10 Sobota
8.30 – modlitwy poranne
9.00 – śniadanie
10.00 – konferencja/świadectwo (Dorota i Michał Piecowie)
11.00 – warsztaty i dyskusja
12.00 – adoracja i możliwość spowiedzi
13.00 – obiad i czas wolny (np. spacer, halówki)
16.00 – Msza święta
17.00 – różaniec
18.00 – kolacja i pogodny wieczór

14.10 – Niedziela
8.00 – modlitwy poranne
8.30 – śniadanie
10.00 – Msza święta z parafianami
11.30 – kawa i spotkanie podsumowujące
13.00 – obiad i zakończenie

Zapraszamy!

Czym jest Dorosła NINIWA?

Masz skończone 24 lata? Pracujesz? Masz żonę, męża, dzieci? A może jesteś nowoczesnym „singlem”? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i – mimo dorosłych obowiązków oraz tzw. braku czasu – zawalczyć o swój rozwój duchowy? Te spotkania są dla Ciebie! Weekendowe Zjazdy Dorosłej NINIWY to przedłużenie młodzieżowej tradycji na gruncie nowych wyzwań i problemów życiowych.
Od jakiegoś czasu powstają także lokalne Dorosłe NINIWY. Nasz zjazd to dla nich szansa spotkania w większym gronie. Pobądź razem z innymi dorosłymi (a czasem i z dziećmi tych dorosłych), którym bliskie są „niniwowe” korzenie! Podziel się swoimi codziennymi doświadczeniami i wiarą. Masz okazję trochę odetchnąć w kokotkowym mikroklimacie i po prostu pobyć! Spotykamy się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde spotkanie ma temat przewodni. Najbardziej intensywna programowo jest sobota. Jeśli nie możesz przyjechać na cały weekend, wpadnij chociaż wtedy!

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 100 zł/ os. (dzieci do 3 lat za darmo)

 

Foto: https://www.telemagazyn.pl/artykuly/kuba-wojewodzki-kortez-podsiadlo-i-zalewski-z-premiera-singla-na-meskie-granie-orkiestra-2018-wideo-64918.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *