Integracyjny wyjazd Wolontariatu Misyjnego

W tym roku na dobry start naszego wolontariatu misyjnego chcielibyśmy zaproponować Wam wyjazd integracyjny. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza nowe osoby, które chciałyby poznać od kulis nasz wolontariat jak i oczywiście ludzi, którzy wyjeżdżali już z nami na misje. Wyjazd odbędzie się 2-4 listopada. Jedziemy w nasze piękne polskie GÓRY – do Istebnej!

Kiedy wyjazd:

Wyruszamy w piątek, tj. 2.11, z Katowic, o godz. 19:56 z dworca PKP. Na miejscu, czyli w Wiśle Głębce, będziemy ok. 22:20. Jeżeli ktoś miałby problem z dostaniem się do Katowic albo do Wisły, niech pisze do mnie, postaramy się jakoś załatwić sprawę. Z dworca czeka nas nocny przemarsz do przeuroczej chatki górskiej – Pietraszonki. Koniecznie weźcie ze sobą czołówki/lampki oraz wygodne buty! Na sobotę przewidziana jest z rana Msza Św, gra terenowa, mnóstwo ciekawych rozmów – oraz granie i śpiewanie do białego rana w klimatycznej chacie przy kominku. Będzie z nami oczywiście o. Dominik.

Powrót:

Planowany jest na niedzielę. O 13:17 mamy pociąg z Wisły Głębce i w Katowicach jesteśmy o 15:55. (Jakby zmienił się rozkład, to będę informować)

Co zabrać:

-dobry humor
-czołówkę/lampkę
-wygodne buty
-śpiwór
-ciepłe ubrania
-coś na deszcz
-jedzenie (śniadania i kolacje we własnym zakresie, więc co tam chcecie, a na obiad napiszę Wam później, w co każdy powinien się zaopatrzyć)
– legitymację studencką, jeżeli ktoś posiada

Koszt:

-bilet na pociąg (W jedną stronę ulgowy wychodzi ok. 8 zł)
-noclegi na chacie (ulgowy 10 zł, normalny 12zł za noc)
Jeżeli zdecydujecie się wyjechać z nami na wyjazd integracyjny, to napiszcie do mnie w celu potwierdzenia swojej obecności, najpóźniej do 26 października.

Jeżeli ktoś z was ma jakiekolwiek pytania, możecie pisać na fb, na maila: kosikv950@gmail.com albo dzwonić pod numer 517 410 801. Zaproście waszych znajomych, może i oni po takim weekendzie poczują chęć wyjazdu na misje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *