Stadion Młodych już jutro!

 W związku z planowanym Synodem Młodych, 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne “Stadion Młodych” pod hasłem: “Włącz pełnię wiary”.

Adresatem spotkania jest głównie młodzież, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce poprzez udział w nim oddać chwałę Panu Bogu. Organizatorzy spodziewają się osób w bardzo różnym wieku. STADION MŁODYCH, który odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów pod hasłem: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, będzie też rodzajem odpowiedzi na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodzieży i przeżyć go wspólnie z nią. 

W spotkaniu weźmie udział kilkunastu Prelegentów-Świadków Wiary – osób znanych i nieznanych, między innymi z mediów społecznościowych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej wiary. Na spotkaniu organizatorzy oczekują sześćdziesięciu ośmiu tysięcy osób!

A jakby to było mało żeby Cię przekonać do uczestnictwa, niech przekonają Cię mistrzowie 🙂   

‼️Niespodzianka i zaproszenie od naszych Mistrzów Świata🔥🔥🔥Bilety są jeszcze dostępne na:https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/stadion-mlodych/Program: www.stadionmlodych.pl

Opublikowany przez Marcin Zieliński Środa, 3 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *