Animatorzy z Katowic w Kokotku

Niedawno katowicka NINIWA odwiedziła Kokotek podczas swojego wyjazdu animatorskiego, pieszczotliwie zwanego “synodem”. Oto, co napisali na swoim Facebooku po powrocie.  

Służyć wspólnocie to piękna sprawa! To jedna z głównych myśli, która narodziła się w myślach animatorów na powakacyjnym “synodzie”.

Tym razem studencka część animatorów wraz z Ojcem oraz kandydatami (aktualnie już animatorami) pojechała do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA, aby tam móc spędzić ze sobą czas oraz co najważniejsze porozmawiać na temat Naszej Wspólnoty, która jest dla nas bardzo ważna!

Weekend ten był bardzo intensywnym czasem. Poza omawianiem spraw dotyczących Naszej Wspólnoty, mieliśmy sporo czasu, aby spotkać się osobiście z tym, który błogosławi dziełu NINIWY – Bogiem! Codzienna wspólna modlitwa, Msza Święta, adoracja… Piękna sprawa <3

Oczywiście również spędzaliśmy czas razem w gronie animatorskim. Wspólne planszówki czy gra w siatkówkę dały nam okazję do spędzenia tego czasu razem oraz rozbudowania relacji między nami, które są tak bardzo dla nas ważne.

To był cudowny czas! Dziękujemy Bogu za ten weekend.
Polecamy się Waszej modlitwie +

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *