Misja 500 wykonana!

Ze Śląska nad Morze Bałtyckie można dotrzeć: samolotem w niecałą godzinę, samochodem w 5 godzin i pociągiem w 8 i pół godziny. Rowerem zaś, jak się okazuje, można dotrzeć w 24 godziny. Kto mógł tego dokonać? Oczywiście weterani NINIWA team – Michał Piela, Wojtek Kimel, Łukasz Migała i Patryk Lubiejewski. 

 

Ten ostatni podzielił się z nami relacją z, jak sami ją nazwali – “Misji 500 km”:

“Misja 500 km” zakończona sukcesem! Zrealizowaliśmy nasze marzenie i pobiliśmy swój nowy dobowy rekord. Na pewno chwałę trzeba oddać Bogu za wspaniałe warunki, które umożliwiły nam jazdę oraz za 2 stopnie ciepła w nocy, które uczyło pokory. Wszystko właściwie szło po naszej myśli, spotykaliśmy się z wielkim dobrem ze strony kierowców, którzy niejednokrotnie nas przepuszczali, nawet w miastach! Technicznie też obyło się bez problemów. Złapaliśmy tylko jedną gumę i przy zatrzymaniu roweru na poboczu w innym rowerze spadł łańcuch. Fizycznie, oprócz zajechanych kolan i kregosłupa u dwójki z nas, daliśmy radę. Było to mocne zakończenie sezonu w tym roku!

Dzięki Michale, Łukaszu i Wojtku za ten czas i za wspólną walkę! Dziękuję wszystkim za modlitwę, doping, pożyczony rower (Szymon), a Oblatom za pomoc, za grupę Niniwa Team i całe dobro, które robią!

Brawo Panowie! 

One thought on “Misja 500 wykonana!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *