Przedstawiamy piechurów NINIWA Team – #10 Ewelina Pogonowska

Na co dzień studiuje w Białymstoku. Uwielbia spędzać czas wolny z przyjaciółmi – odkrywając niezwykłość rzeczy zwykłych. Interesuje się głównie muzyką i fotografią.

1. Wśród pielgrzymów funkcjonuje obiegowa opinia, że jeżeli ktoś przejdzie pielgrzymkę bez ani jednego pęcherza, to wstępuje do zakonu. Na tak długiej trasie brak pęcherzy pewnie Ci nie grozi, ale jakby…bierzesz taką opcję pod uwagę?

Brak pęcherzy jest raczej nieunikniony podczas tak długiej wędrówki choć nie ukrywam, że miło byłoby pokonać tę trasę bez nich, lecz ich obecność czy brak nie wpłynie na podjęcie przeze mnie decyzji o drodze na życie.

2. Nie wiadomo jak będzie z łazienkami, czy uważasz, że 1,5 litrowa butelka wody to wystarczająca ilość na kąpiel razem z myciem głowy dla jednej dziewczyny?

Może nie jest to sytuacja komfortowa ale myślę, że taka ilość wody jak na wyprawowe warunki będzie wystarczająca dla jednej dziewczyny.

3. Złota zasada brzmi: nie przekraczaj 10% masy ciała pakując pielgrzymkowy plecak; jak myślisz, uda się jej nie złamać?

Zasada ta z całą pewnością zostanie przeze mnie złamana, niemniej jednak postaram się ograniczyć do minimum zawartość mojego plecaka. Na ten moment moja złota zasada brzmi: „nie przekraczaj 50% masy ciała podczas pakowania plecaka” 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *