Przedstawiamy uczestników wyprawy NINIWA Team – #11 Magdalena Haneczok

Studiuję Inżynierię Biomedyczną na Politechnice Śląskiej. Moim hobby, już od podstawówki, jest akrobatyka. Przygody z sakwami zaczęłam 3 lata temu ale z Niniwą dopiero w tym roku odważyłam się spróbować swoich sił.

Na wyprawach NINIWA Team brzydkie słowo na „d”, to oczywiście deszcz ˘. Były już różne pomysły – skarpetki z worków na nogach, gumowe rękawiczki, pięciolitrowe butelki po wodzie na kierownicy, jakiś Twój oryginalny pomysł, którym zamierzasz się posłużyć w razie deszczu?

Niestety swojego patentu na deszczowe dni nie mam. Opcję z workowymi skarpetkami już mi się zdarzyło przetestować ale średnio się to sprawdza i lepszą opcją chyba będzie jazda w sandałach. Myślę, że z deszczem pozostaje się jedynie zaprzyjaźnić.

Jedziemy przez różne kraje z ciągle zmieniającą się kulturą i językiem, można na Ciebie liczyć w kwestii porozumienia z tubylcami, władasz dobrze jakimś językiem, a może nieobcy Ci ten ponadnarodowy… język miłości?
Całkiem dobrze władam angielski, przynajmniej na poziomie dogadywania się. Z językiem naszych zachodnich sąsiadów jest znacznie gorzej. Hiszpańskiego niestety nie znam ale uczę się od paru miesięcy włoskiego, a to podobne języki. Myślę, że z dogadywaniem się nie będzie większych problemów.

Jedziemy w intencji młodzieży, sama należysz do grona osób młodych, co dla Ciebie osobiście znaczy ta intencja?
Bardzo się cieszę, że to właśnie w intencji młodzieży pojedziemy. Coraz więcej młodych ludzi gubi się w swoim życiu i zatraca życiowe wartości. Młodzi potrzebują wsparcia i naszej modlitwy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *