Przedstawiamy uczestników wyprawy NINIWA Team – #12 Basia Kaczmarek

Chodzą słuchy, że gotujesz razem z zeszłorocznym uczestnikiem pojedynku Masterchef, spodziewasz się kotletów mielonych i rosołku każdego dnia na obiad?
Myślę, że z moimi współkucharzami (w sumie będzie nas trzech), codziennie będziemy gotować różnorodne potrawy, pełne finezji i dekoracji, a dobór składników będzie tak zjawiskowy, że nie jeden kucharz światowej sławy ściągnąłby kucharską czapkę ze zdumienia 😉

Czy po zeszłorocznej wyprawie udało Ci się wejść w życie jak w Nowy Początek?
Po wyprawie długo nie potrafiłam dojść do siebie. Powrót z wyprawy początkowo był u mnie raczej wielkim końcem niż nowym początkiem. Cały czas powracałam do chwil islandzkiej wolności, której doświadczyłam pierwszy raz w moim życiu. Wracając do września, patrząc na miniony rok stwierdzam, że wszystkie piękne chwile które doświadczyłam zawdzięczam mojej rodzinie, przyjaciołom ale przedewszystkim Niniwie. Wchodząc do wspólnoty, jeżdżąc na festiwale, rekolekcje, koncerty, spędzając z niniwitami czas, stwierdzeniem ogólnym byłoby napisanie że moje życie bardzo się zmieniło. Ale faktycznie to prawda. I na dodatek nabrało jeszcze to piękniejszych kolorów 😉 A kto mnie zna wie, że uwielbiam kolorki..!

Jak to się dzieje, że na wyprawie czy słońce czy deszcz, z górki czy pod górkę na Twojej twarzy zawsze uśmiech, co jest motorem tej radości?
Hmmmm wydaje mi się, że ma to związek z moim pochodzeniem. Na samo słowo “Radzionków” od razu pojawia się uśmiech na twarzy. 🙂 A tak na poważnie jest kilka czynników wpływających na moją radość: 1. SIŁA WOLNOŚCI- której nigdy w moim życiu nie doświadczyłam, prawdziwe dostrzeganie piękna przyrody, to stało się to dopiero na wyprawie. 2. SIŁA INTENCJI- podczas jazdy zawsze myślę o tym, że intencje sobie wyjeżdżę 🙂 no to rzecz jasna że nie mogę zatrzymać się na środku góry w deszczu, tylko jechać dalej 😉 3. ŚWIADOMOŚĆ- tego, że Bóg mieszka w każdym uczestniku, a w chwili gdy potrzebuje pomocy on zawsze mi pomoże. 4. A ponadto mój rower też ma dobry motor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *