Przedstawiamy uczestników wyprawy NINIWA Team – #30 Paulina Szuścik

Interesuję się szeroko pojętą sztuką oraz projektowaniem a moją pasję łączę z codziennością poprzez studia na katowickiej ASP. Uwielbiam piesze górskie wędrówki, jak tylko mogę to uciekam w góry, choć nie zdarza się to niestety aż tak często jakbym chciała. Na rowerze zaczęłam jeździć cztery miesiące temu i będzie to moja pierwsza wyprawa rowerowa. O Santiago marzę już od kilku lat, jednak nigdy nie przypuszczałam, że dotrę do niego właśnie na dwóch kółkach a nie na nogach.

Niełatwo jest nosić takie nazwisko, jak sobie radzisz ze zdaniami typu: Szuścik nigdy… się nie spóźniał, Szuścik zawsze…, Szuścik, Szuścik, Szuścik…?
Bardzo lubię moje nazwisko, wyprawowicze będą musieli się przyzwyczaić, że tegoroczny Szuścik choć uśmiecha się podobnie to jest kimś zupełnie innym niż do tej pory ;). Muszę przyznać, że póki co mam jeszcze problemy z porannym ogarnianiem, ale będę się starać pójść w ślady brata i nie spóźniać się na zbiórki. Kolumny może póki co nie poprowadzę, ale mam nadzieję, że niebawem wszyscy przekonają się, że mam parę innych cech, którymi mam nadzieję służyć całej ekipie 🙂

Zaliczyłaś najwięcej przygotowawczych z nas wszystkich (dwie rowerowe i jedną pieszą), czy gdyby ruszała grupa kajakowa również byś spróbowała, co ostatecznie okazało się najważniejsze i decydujące w wyborze wyprawy rowerowej?
Jasne! Na kajaki zawsze fajnie 😀 Do wyprawy rowerowej ostatecznie przekonało mnie to, że mogę rozpocząć ją spod mojego domu w Gliwicach i zakończyć w Santiago, przejeżdżając całość. Do tego dochodzi kwestia niedawno wyleczonej kontuzji i trochę z przekory, bo wiem że pieszo byłoby mi łatwiej, większe wyzwanie więcej nas uczy.

Kiedy myślisz o zbliżającej się wyprawie jaka myśl budzi w Tobie największą radość?
Że będzie to czas odkrywania na nowo siebie oraz wielu innych osób po raz pierwszy, do tego codzienna Eucharystia no i PRZYGODA! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *