Przyjedź potańczyć z NINIWA Dance!

Choć Festiwal Życia się skończył, my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was kilka bardzo atrakcyjnych propozycji. Jeśli po festiwalu Twoje nogi nadal nie mogą przestać tańczyć i skakać – świetnie się składa! Już za dwa tygodnie ruszy NINIWA Dance! Przyjedź do Kokotka i przeżyj najbardziej rekolekcyjny kurs tańca w swoim życiu!

Spróbuj swoich sił w tańcu pod okiem profesjonalnego i utytułowanego tancerza ― Przemka Ulfika i jego partnerki! Codzienny rozciąg, nauka nowych kroków, pot i wysiłek. Poznaj smak trudu i satysfakcji! Wszystko to w towarzystwie fajnych i ambitnych ludzi, a także w modlitewnym klimacie. Być może to właśnie dzięki modlitwie sprostasz wyzwaniu!? To już czwarta edycja „NINIWA Dance” w Kokotku, a dotąd wszystkie kończyły się tanecznymi sukcesami uczestników – olé!

Kiedy?

23-28 lipca (zgłoszenia do poniedziałku 16 lipca, info@niniwa.org)
Rozpoczęcie w poniedziałek 23 lipca o godz. 19.00, a zakończenie w sobotę 28 lipca rano. W piątek wieczorem bal taneczny z pokazem finałowym!

Gdzie? Kokotek

Koszt: 150 zł (za wyżywienie)

Odpowiedzialny: o. Dominik Ochlak OMI

Uwaga! Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni koniecznie muszą dostarczyć zgodę opiekunów na uczestnictwo w NINIWA Dance. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.org/kontakt/zgoda-opiekunow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *