Freedom Bike już gotowy

Ta elegancko wyglądająca grupa to Freedom Bike, którzy po raz kolejny wyruszą na wyprawę Together, w jedności z NINIWA Team. To jedna z najbardziej oryginalnych ekip – jeśli śledzicie ich poczynania i czytacie ich relacje – wiecie o czym mowa. 🙂 

Ich podróż rozpocznie się za dwa tygodnie, tymczasem na swoim Facebooku z dumą zaprezentowali swoje nowe stroje. Zobaczmy co napisali pod zdjęciem:

“Wszyscy w czystych ubraniach 😎 i w miarę uczesani 🤨, tzn. że Wyprawa dopiero wyruszy 🤩 a na razie nocne zdjęcie teamowe w klimacie błękitów z domieszką czerwieni. Bo właśnie Freedom – Wolność 🛡 z zabarwieniem patriotycznym 🇵🇱️ będzie tematem tegorocznych zmagań 17 młodych śmiałków, z których pierwsza część już za dwa tygodnie wyruszy przez kraje korony św. Stefana 😇, tajemniczą Transylwanię 😐 na wpół dzikie stepy Besarabii 😕spieczone słońcem naddunajskie równiny Wołoszczyzny 😳 i dalekie piaski Morza Czarnego 😣 aż po zapomniane góry Strandży, aby stamtąd wytęsknionymi wrócić na Ojczyzny łono 😍 po drodze męcząc Was trochę “krótkimi” relacjami i dzieląc się najlepszymi zdjęciami.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *