Aktywne lato z NINIWĄ

Drodzy studenci, skoro sesja ma się ku końcowi, zapewne już szukacie aktywnych form spędzenia wakacji. Jeśli tak, to świetnie, że do nas trafiliście. Mamy pełną ofertę, w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Już 16 lipca rusza K jak Kajak. – Szalone pościgi, bitwy na wiosła, przenoski, suszenie ciuchów przy ognisku, pasztet na śniadanie, obiad i kolację, a także masa frajdy! Nie zabraknie modlitwy i Eucharystii. – to wszystko na spływie kajakowym prowadzonym przez o. Dominika Ochlaka OMI.

Jeśli jednak wolicie twardo stąpać po ziemi, o. Dominik ma dla Was coś jeszcze: NINIWA Trep. Uwielbiasz górskie podróże? Nie męczą Cię strome podejścia – a może i męczą, ale to nic w porównaniu z satysfakcją, jaką czujesz po osiągnięciu szczytu, i radością, jaką dają wszystkie oglądane widoki? Ten wyjazd jest dla Ciebie! Start – 10 września. 

Jeśli zaś stąpać wolicie rytmicznie i raczej po parkiecie tanecznym – i tu Was nie zawiedziemy – NINIWA Dance, to coś dla Was. Spróbuj swoich sił w tańcu pod okiem profesjonalnego i utytułowanego tancerza ― Przemka Ulfika i jego partnerki! Codzienny rozciąg, nauka nowych kroków, pot i wysiłek. Poznaj smak trudu i satysfakcji! Wszystko to w towarzystwie fajnych i ambitnych ludzi, a także w modlitewnym klimacie.

A może wygibasy i przygody Ci nie w smak i wolisz spędzić wakacyjny czas na i czymś bardziej pożytecznym oraz odpoczynku i modlitwie? Nie mów nic więcej, tylko zapisz się na Studencką Kuźnię Charakteru. 

Jak widzicie, atrakcji jest od groma. Brakuje tylko Was, więc nie wahajcie się, serdecznie Was zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *