Dziesięciolecie Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku

Dokładnie 2 lipca 2018 roku minie 10 lat od kiedy oblaci przyszli do Kokotka. Przed dekadą nikt nie spodziewał się, ani nie marzył, że stanie się tu aż tyle dobra, a wydarzyło się wiele. Pewne jest, że Pan Bóg błogosławi dziełu duszpasterstwa młodzieży w Kokotku. Teraz chcemy razem z Wami przeżyć to dziesięciolecie!

W niedzielę 1 lipca w Kokotku odbędzie się wielkie świętowanie! Skorzystamy z infrastruktury, która będzie rozstawiona już na rozpoczynający się dzień później Festiwal Życia – wielkiego namiotu mogącego pomieścić nawet 3000 osób. Pod nim stanie scena i telebimy.

Świętowanie rozpoczniemy o godzinie 11.30 Mszą świętą, której przewodniczyć będzie ks. bp Jan Kopiec. Dalej będzie można zjeść obiad i wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Po południu koncert zagra zespół, który każdy z nas ma zapewne w sercu – Arka Noego! To jednak nie koniec wrażeń, wieczorem drugi koncert zagra dla nas zespół “2 Tm 2,3”, znany również jako Tymoteusz! Świętowanie zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.

Świętowanie dziesięciolecia oblatów w Kokotku odbędzie się bezpośrednio przed Festiwalem Życia, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stornie www.festiwalzycia.pl

10 lat Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku
01.07.2018 r.

PROGRAM

Niedziela 1.07
11.30 – Msza święta
15.00 – Zabawy
16.00 – Koncert „Arka Noego”
19.00 – Koncert „2Tm 2,3”
21.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

One thought on “Dziesięciolecie Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *